X Zavrieť
new Loto
Lotériový vernostný bonus
Eurojackpot

Pre šťastie je tu nové LOTO!

 

 

Lotéria LOTO je od 5. januára 2017 atraktívnejšia, štedrejšia a bohatšia. Hrá sa o finančné výhry a o vecné výhry.

Číselná lotéria LOTO sa od začiatku januára mení k lepšiemu a svojim hráčom prináša množstvo pozitívnych zmien a viac ŠŤASTIA. Garantovaný Jackpot sa zvyšuje až na 500 000 eur, hráči majú viac ako 1,5 násobne vyššiu šancu na výhru a pribúdajú aj špeciálne PRÉMIOVÉ ŽREBOVANIA, v ktorých sa v mesiacoch január až apríl 2017 hrá o finančné výhry a vecné výhry v hodnote viac ako 5,8 milióna eur! Za 1 euro pridávame viac šťastia, výhier, peňazí a bohatstva.

 

Aké pozitívne zmeny vás čakajú v novom LOTO?

  • Garantovaný Jackpot sa zvyšuje až na 500 000 eur
  • Pribudli dve nové výherné kategórie
  • Viac ako 1,5 násobná šanca na výhru
  • Viac ako 1,5 - násobne vyšší počet výhercov
  • Atraktívne finančné výhry a o vecné výhry v PRÉMIOVÝCH ŽREBOVANIACH za viac ako 5,8 milióna eur

Pozor!

Súčasné pravidlá hry LOTO zostávajú nezmenené. Aj naďalej sa bude žrebovať 6+1 výherných čísel zo 49 pre prvý a tiež aj pre druhý ťah.

 

Čo sú PRÉMIOVÉ ŽREBOVANIA?

 

Každý, kto si v mesiacoch január až apríl 2017 podá stávku v lotérii LOTO, bude zaradený do PRÉMIOVÝCH ŽREBOVANÍ, kde má obrovskú šancu vyhrať atraktívne finančné výhry i vecné výhry v hodnote viac ako 5,8 milióna eur. Nezáleží na tom, či si podáte jeden, alebo desať stĺpcov. Ste v hre! Hráč totiž pri každej uzatvorenej stávke získa vygenerovaný prémiový kód, ktorý ho okamžite posúva do PRÉMIOVÝCH ŽREBOVANÍ. Preto, ak ste aj nevyhrali, potvrdenie o uzatvorení stávky rozhodne nezahadzujte a skontrolujte si, či nie je práve ten váš prémiový kód tým, ktorý vyhráva. Šanca na výhru je vysoká a v hre sú skvelé ceny.

Od nedele 8. januára 2017 štartujú Prémiové žrebovania. Počas každého  Prémiového žrebovania bude vyžrebovaných desať výherných Prémiových kódov a šťastní majitelia týchto kódov môžu získať v mesiacoch január až apríl 2017 atraktívne finančné výhry a vecné výhry v hodnote viac ako 5,8 milióna eur. Prísť k toľkému šťastiu len za 1 euro sa jednoducho oplatí!

Zoznam výherných Prémiových kódov je zverejnený na stránke http://www.tipos.sk/Default.aspx?CatID=26 a tiež aj na sociálnom profile www.facebook.com/TiposSK.

 

Ako môžete hrať nové LOTO?

 

Stávku v lotérii LOTO si môžete podať týmito spôsobmi:

  1. Stačí, ak navštívite ktorékoľvek predajné miesto spoločnosti TIPOS. Na Slovensku je ich takmer 2 500. Vyplníte tiket a následne ho odovzdávate obsluhe alebo si zvolíte možnosť náhodného tipu. Ste v hre! Cena za jeden tip je 1 euro.

  2. Ak uprednostňujete pohodlnejší spôsob z domu, nové LOTO si môžete podávať aj prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk.

  3. Rovnako tak môžete urobiť aj prostredníctvom SMS správy na číslo 3333.

  4. Stávku v lotérii LOTO môžete uzatvoriť aj prostredníctvom mobilnej aplikácie.