X Zavrieť
new Loto
Lotériový vernostný bonus
Eurojackpot

Nové LOTO je k svojim hráčom štedrejšie

 

V Prémiových žrebovaniach hráte o skvelé finančné výhry a osobný automobil KIA OPTIMA!

 

Číselná lotéria LOTO sa od začiatku januára zmenila k lepšiemu a svojim hráčom prináša množstvo pozitívnych zmien a viac ŠŤASTIA. Garantovaný Jackpot sa zvýšil až na 500 000 EUR, hráči tak majú viac ako 1,5 násobne vyššiu šancu na výhru. Pribudli aj špeciálne PRÉMIOVÉ ŽREBOVANIA, v ktorých sa v mesiacoch január až apríl 2017 hrá o finančné výhry a vecné výhry! Za 1 euro pridávame viac šťastia, výhier, peňazí a bohatstva.

 

Aké pozitívne zmeny prinieslo nové LOTO?

  • Garantovaný Jackpot sa zvýšil až na 500 000 eur
  • Pribudli dve nové výherné kategórie
  • Viac ako 1,5 násobná šanca na výhru
  • Viac ako 1,5 - násobne vyšší počet výhercov
  • Atraktívne finančné výhry a vecné výhry v PRÉMIOVÝCH ŽREBOVANIACH 

Pozor!

Súčasné pravidlá hry LOTO zostávajú nezmenené. Aj naďalej sa žrebuje 6+1 výherných čísel zo 49 pre prvý a tiež aj pre druhý ťah.

 

Čo sú PRÉMIOVÉ ŽREBOVANIA?

 

Každý, kto si v mesiacoch január až apríl 2017 podá stávku v lotérii LOTO, bude zaradený do PRÉMIOVÝCH ŽREBOVANÍ, kde má obrovskú šancu vyhrať atraktívne finančné výhry i vecné výhry. Nezáleží na tom, či si podáte jeden, alebo desať stĺpcov. Ste v hre!

Hráč totiž pri každej uzatvorenej stávke získa vygenerovaný prémiový kód, ktorý ho okamžite posúva do PRÉMIOVÝCH ŽREBOVANÍ. Preto, ak ste aj nevyhrali, potvrdenie o uzatvorení stávky rozhodne nezahadzujte a skontrolujte si, či nie je práve ten váš prémiový kód tým, ktorý vyhráva. Šanca na výhru je vysoká a v hre sú skvelé ceny.

Počas každého Prémiového žrebovania sa žrebuje desať výherných Prémiových kódov a šťastní majitelia týchto kódov môžu získať v mesiacoch január až apríl 2017 atraktívne finančné výhry a vecné výhry. Prísť k toľkému šťastiu len za 1 euro sa jednoducho oplatí!

 

Ako môžete hrať nové LOTO?

 

Stávku v lotérii LOTO si môžete podať týmito spôsobmi:

  1. Stačí, ak navštívite ktorékoľvek predajné miesto spoločnosti TIPOS. Na Slovensku je ich takmer 2 500. Vyplníte tiket a následne ho odovzdávate obsluhe alebo si zvolíte možnosť náhodného tipu. Ste v hre! Cena za jeden tip je 1 euro.

  2. Ak uprednostňujete pohodlnejší spôsob z domu, nové LOTO si môžete podávať aj prostredníctvom webovej stránky www.etipos.sk.

  3. Rovnako tak môžete urobiť aj prostredníctvom SMS správy na číslo 3333.

  4. Stávku v lotérii LOTO môžete uzatvoriť aj prostredníctvom mobilnej aplikácie.

                                                                                                 

                                                                                                                  

 

Zoznam výherných Prémiových kódov je zverejnený na stránke http://www.tipos.sk/Default.aspx?CatID=26 a tiež aj na sociálnom profile www.facebook.com/TiposSK.