X Zavrieť
new Loto
EJ
Loteriovy vernostny bonus

Nové LOTO je k svojim hráčom štedrejšie!

 


V Prémiových žrebovaniach hráte o výhry za viac ako 5,8 milióna eur. 

 

Novinkou je, že v tejto číselnej lotérii pribudli aj špeciálne Prémiové žrebovania, do ktorých je zapojený každý jeden hráč číselnej lotérie LOTO.

Každý, kto si v mesiacoch január až apríl 2017 podá stávku v lotérii LOTO, je automaticky zaradený do Prémiových žrebovaní.

Nezáleží na tom, či si podá jeden stĺpec, alebo rovno desať. Každý je v hre! Hráč totiž po každej uzatvorenej stávke získa vygenerovaný Prémiový kód, ktorý ho automaticky posúva do Prémiových žrebovaní.

Pre hráčov je dôležité, aby si Prémiový kód uschovali, pretože vďaka nemu sa následne môžu prihlásiť o výhru.

V nedeľu 8. januára 2017 štartuje prvé Prémiové žrebovanie, v ktorom bude vyžrebovaných prvých desať výherných Prémiových kódov a každý držiteľ týchto kódov získa finančnú výhru vo výške 20 000 eur. Hrať LOTO sa skutočne oplatí!


Prémiové žrebovania – finančné výhry


Počas každého Prémiového žrebovania číselnej lotérie LOTO bude vyžrebovaných desať výherných Prémiových kódov. V mesiacoch január a február 2017 majitelia týchto výherných Prémiových kódov získavajú finančnú výhru, a to 20 000 eur. Prvé Prémiové žrebovanie sa koná dňa 8. januára 2017. Prémiových žrebovaní sa zúčastňujú všetky stávky bezpodmienečne, uzatvorené na žrebovania v rámci definovaného obdobia.

Ak je stávka viac ako 1-tipová, hráč má násobne vyššiu šancu vyhrať. Čím viac tipov na stávke, tým väčšia šanca vyhrať ceny v Prémiových žrebovaniach.
V mesiacoch marec až apríl 2017 sa tiež budú v Prémiových žrebovaniach vyhrávať atraktívne finančné výhry a aj vecné výhry.

Výhry v Prémiových žrebovaniach sú za viac ako 5,8 milióna eur. Zoznam vyžrebovaných výherných Prémiových kódov nájdete na webovej stránke tipos.sk alebo na www.facebook.com/TiposSK.

 

Či je váš kód výherný, si overíte TU.

Staršie žrebovania overíte v archíve vyžrebovaných čísel.