X Zavrieť
new Loto
EJ
Loteriovy vernostny bonus

Nové LOTO je k svojim hráčom štedrejšie!

 


V Prémiových žrebovaniach hráte o výhry za viac ako 5,8 milióna eur. 

 

Novinkou je, že v tejto číselnej lotérii pribudli aj špeciálne Prémiové žrebovania, do ktorých je zapojený každý jeden hráč číselnej lotérie LOTO.

Každý, kto si v mesiacoch január až apríl 2017 podá stávku v lotérii LOTO, je automaticky zaradený do Prémiových žrebovaní.

Nezáleží na tom, či si podá jeden stĺpec, alebo rovno desať. Každý je v hre! Hráč totiž po každej uzatvorenej stávke získa vygenerovaný Prémiový kód, ktorý ho automaticky posúva do Prémiových žrebovaní. Prémiový kód je platný vždy len pre jedno žrebovanie! Pri predplatených stávkach v prémiovon období sa Prémiový kód zúčastňuje všetkých predplatneých žrebovaní.

Pre hráčov je dôležité, aby si Prémiový kód uschovali, pretože vďaka nemu sa následne môžu prihlásiť o výhru.

V nedeľu 8. januára 2017 sa uskutočnilo prvé Prémiové žrebovanie, v ktorom bolo vyžrebovaných prvých desať výherných Prémiových kódov a každý držiteľ týchto kódov získa finančnú výhru vo výške 20 000 eur. Hrať LOTO sa skutočne oplatí!


Prémiové žrebovania – finančné výhry


Počas každého Prémiového žrebovania číselnej lotérie LOTO bude vyžrebovaných desať výherných Prémiových kódov. V mesiacoch január a február 2017 majitelia týchto výherných Prémiových kódov získavajú finančnú výhru, a to 20 000 eur. Prémiových žrebovaní sa zúčastňujú všetky stávky bezpodmienečne, uzatvorené na žrebovania v rámci definovaného obdobia.

Tip pre hráča:

Ak je stávka viac ako 1-tipová, hráč má násobne vyššiu šancu vyhrať. Čím viac tipov na stávke, tým väčšia šanca vyhrať ceny v Prémiových žrebovaniach.


V mesiacoch marec až apríl 2017 sa tiež budú v Prémiových žrebovaniach vyhrávať atraktívne finančné výhry a aj vecné výhry.

Výhry v Prémiových žrebovaniach sú za viac ako 5,8 milióna eur. Zoznam vyžrebovaných výherných Prémiových kódov nájdete na webovej stránke tipos.sk alebo na www.facebook.com/TiposSK.

 

Či je váš kód výherný, si overíte TU.

Staršie žrebovania overíte v archíve vyžrebovaných čísel.